PALMARÈS DEL CLUB

laurel_121-48095
Temporada 2014-2015
–          Tercers en la categoria Infantil a 1a Divisió:

  • Octavi Mas-Beya, Guillem Carreño, Víctor Porcel, Iñaki Corberó, Sergi Martínez, Nil Bancells, Genís Torrents, Sergi Regàs i Jan Tarridas.  Míster: Miquel Puig.

–         Quarts en la categoria Aleví a 1a Divisió :

  •  Raul Mora, Pol Planas, Aiman Faila, Àlex Ortoneda, Ferran Puy, Aiman Joukh, Pol Sánchez, Martí Serra. Míster: Gerard Gálvez

–         Segons en la categoria Benjamí:

  • Pol Corbellini, Pol Delgado, Ismael Garcia, Gerard Illa, Jan Jordan, Marc López, Víctor Mas-Beya, Pau Muñoz, Unax Navarro, Joan Puig, Quim Ramce, Adrià Roblas.

–          Participació als Campionats Comarcals de Catalunya amb la Selecció del Maresme:

  • Benjamí: Ferran Pérez, Pol Clapés i Joan Pau Cabado
  • Aleví: Aiman Faila, Aima Joukh
  • Infantil: Jan Tarridas, Guillem Carreño i Víctor Porcel
  • Cadet: Gerard Feliu

Temporada 2013-2014

–          Campions 2a Divisió Infantil (ascens a 1a Divisió Infantil):

  • Octavi Mas-Beya, Guillem Carreño, Víctor Porcel, Jan Fernández, Àlex Calafell, Joan Arnijas, Edmon Navarro, Alfred Lloret, Juan Camilo Osorio.

–          Campions 2a Divisió Cadet (ascens a 1a Divisió Cadet):

  •  Oriol Barrera, Daniel Corberó, Raul Fabregat, Gerard Feliu, Àlex Garriga, Pau Giró, Jordi González, Joan Porcel, Ivan Serrano, Uriel Sotomayor i Ernest Terre.

–          Participació als Campionats Comarcals de Catalunya amb la Selecció del Maresme:

  • Benjamí: Aiman faila
  • Aleví: Garvin Bartley, Adria Bosch i Miquel Puig & Gerard Galvez (Misters)
  • Infantil: Alfred Lloret
  • Cadet: Joan Porcel

–          Entrenaments amb la Selecció Catalana:

  •  Prebenjamí: Joan Pau Cabado (Llista final de 12 jugadors)
  • Aleví: Garvin Bartley

Temporada 2012-2013

–          Primer Equip ascens de Territorial a Tercera Divisió Nacional.

–          Segon Equip ascens de 2ª Divisió Catalana a 1a Divisió Catalana.

–          Campions lliga Benjamí:

  • Adria Costa, Alejandro de Maqua, Albert Mateu, Pol Cruañas, Sergi Marsol, Aiman Jouck, Albert Garriga, Ferran Puy, Alex Pons, Marc Molina, Garvin Bartley, Juan Casas i Enric Sagrista (Mister).

–          4ts Final Campionat de Campions Banjamins Catalunya

–          Campions 2a Divisió Aleví (ascens a 1a Divisió Aleví):

  • Octavi Mas-Beya, Nil Bancells, Guillem Carreño, Iñaki Corbero, Sergi Martínez, Genís Torrent, Sergi Regàs, Víctor Porcel, Adrià Campillo, Alex Calafell, Adrià Bosch

–          Participació als Campionats Comarcals de Catalunya amb la Selecció del Maresme:

  • Benjamí: Garvin Bartley, Juan Casas
  • Aleví: Victor Porcel, Guillem Carreño i Miquel Puig (Míster) – Campions de Catalunya
  • Infantil: Ernest Terre, Miguel Angel Cano Florido (Míster)

–          Entrenament amb la Selecció Catalana Benjamí:

  •  Juan Casas

Temporada 2011-2012

–          Primer Equip Campió de Preferent (ascens a Territorial).

–          Segon Equip ascens de 3a Divisió Catalana a 2a Divisió Catalana.

–          Juvenil ascens de 3a Divisió a 2a Divisió.

Temporada 2010-2011

–          Primer Equip Campió de 1a Divisió Catalana (ascens a Preferent).